NK HAJDUK: Poraz na Grudi

Administrator

Drugi ovosezonski gostujući poraz seniora. Ovog puta na Grudi bio je bolji NK Sokol s 3:0. Oslabljen sastav bez nekoliko standardnih igrača držao se do pred kraj poluvremena. Mladi vratar Duje Milina isključen je zbog dva žuta kartona,drugog je dobio kada je srušio Antonia Lipotića. Kako na klupi nismo imali rezervnog vratara na gol je stao Igor Žuvela i zamalo obranio udarac Lea Pušića s bijele točke. Uspijeli smo zaprijetiti preko Brune Berkovića i Dine Šeparovića,ali bezopasno za Deliju. Drugo poluvrijeme domaćin je priveo utakmicu kraju i s još dva pogotka u našoj mreži. Precizni su bili Lipotić i Kuliš. Ovim porazom pali smo na 9. mjesto prvenstvene ljestvice. Sljedeće 8. kolo na Močni laz stiže HNK Slaven iz Grude.

Ostali rezultati 7. kola:
Smokvica: ŠD Smokvica – NK Maestral 2:1
Orebić: NK Orebić – NK Žrnovo 3:0
Čibača: NK Župa DBK – HNK Slaven 0:0
Ćilipi: HNK Konavljanin – NK Gusar 2:4
Metković: ONK Metković – NK Croatia (odgođeno)

Sastav Hajduka 1932:
D. Milina,G. Gugić,De. Gugić,I. Čović,D. Šeparović (od 90. P. Stipković),B. Berković (od 90. T. Šeparović),I. Žuvela,M. Barčot,Marin Šeparović,A. Berković ©,Đ. Škoro.

Juniori U-17
Vela Luka: NK Hajduk 1932 – ONK Metković 1:1 (0:0)
Strijelac: S. Kinđerski
Sastav: D. Milina (od 46. A. Cetinić),P. Žuvela (od 41. R. Andreis),T. Dragojević,D. Žuvela ©,Marin Šeparović,S. Kinđerski,T. Šeparović (od 65. L. Farčić),D. Šeparović (od 82. L. Žuvela),P. Stipković,A. Šeparović,R. Đuderija.
Trener: Dean Gugić

Pioniri U-12 sudjelovali su na Memorijalnom turniru Želimir Žanetić ‘Savo’ i osvojili drugo mjesto.