NK HAJDUK 1932: Seniorima bod,juniorima tri

Administrator

Treća domaća utakmica i treći remi seniora. Jučer je na Močnom lazu gostovala Župa DBK iz Čibače. Na samom početku mala svečanost za naše. Igor Žuvela i Hrvoje Gugić dobili su prigodne poklone za svoju 300-tu,odnosno 100-tu utakmicu u Hajdukovom dresu. Počeli smo agresivno i odlučno da ostvarimo prvu pobjedu pred domaćom publikom. Hrvoje Gugić doveo nas je u vodstvo već u 13. minuti. Drugi pogodak čekali smo dvadesetak minuta,centaršut Dina Šeparovića dolazi do Ante Berkovića koji odličnom loptom pronalazi Emila Oreba i to je 2:0. Do kraja poluvremena izdvojimo odlučnu priliku Hrvoja Gugića čiji pokušaj loba odlazi pokraj gola. Drugo poluvrijeme kao da je na teren izašla neka druga momčad,već u drugoj minuti nastavka Papić smanjuje našu prednost. Nedugo zatim ozlijedio nam se Hrvoje Gugić,umjesto njega ušao je Ante Padovan. Pokušavali smo postići treći pogodak,ali nije išlo. U 72. minuti Jovanović bježi sam na Milinu,Maričić ga ruši kao posljednji igrač naše obrane i sudac Grgurinović mu pokazuje crveni karton. Nažalost iz tog slobodnog udarca Bartulović od stative pogađa neobranjivo za našeg mladog vratara Milinu. Minutu prije kraja gužva u gostujućem šesnaestercu,odličan udarac debitanta Blažeka fantastično je obranio Sarić i sačuvao bod za svoju ekipu. Sljedeće 7. kolo gostujemo na Grudi kod NK Sokol.

Sudac: Ivan Grgurinović (Ploče)
Strijelci: 1:0 H. Gugić (13),2:0 Oreb (32),2:1 Papić (47),2:2 Bartulović (74)
Crveni karton: Maričić (72)

Hajduk 1932 – Milina,Oreb,Marko Šeparović,G. Gugić,Maričić,Čović (od 75. Žuvela),D. Šeparović (od 46. Blažek),B. Berković (od 79. Rubeša),H. Gugić (od 61. Padovan),A. Berković,Škoro (od 70. Marin Šeparović).
Trener: Dean Gugić.

Župa DBK – Sarić,Gabrić,Bartulović,Soldić,Čikato,Kajba,Prkut (od 61. Perić),Žarak,Papić,Mijodanić,Penić (od 46. Jovanović).
Trener: Antonio Bagoje.

JUNIORI U-17

Juniori nastavljaju odličan niz i drže prvo mjesto.
26.10.2019.
Kupari: NA Libertas – NK Hajduk 1932 0:1(0:0)
Strijelac: Goran Rubeša
Crveni karton: Nikola Bošković

Sastav Hajduka 1932:
D. Milina,P. Žuvela,N. Bošković,P. Stipković,T. Dragojević,D. Žuvela ©,M. Šeparović,S. Kinđerski (od 73. T. Šeparović),D. Šeparović,G. Rubeša,Đuderija (od 68. A. Šeparović).
Trener: Ante Berković.

izvor: NK HAJDUK 1932

Podjeli ovaj sadržaj
Next Post

SŠ Vela Luka se pridružila inicijativi "Dani kolektivne sadnje drveća"

Inicijativa „Dani kolektivne sadnje drveća“ je organizirala kolektivnu sadnju drveća u Hrvatskoj koja se provodila na nacionalnoj, županijskoj i lokalnoj razini od 25. do 27.10. 2019. godine. Cilj ove građanske inicijative je bio potaknuti građane, udruge, tvrtke i ustanove da samostalno ili u suradnji sa svojim lokalnim jedinicama samouprave u […]